O mnie i o blogu

Trochę o mnie i o blogu:
Mam 16 lat, chodzę do technikum ekonomicznego. Uwielbiam czytać, nieważne co: kryminał, romans, jakaś powieść przygodowa, to nie ma znaczenia. Myślałam nad tym, żeby zacząć oceniać książki coś w style ta według mnie zasługuje na 6/10, a ta tylko na 2/10. Jednak doszłam do wniosku, że to bez sensu. Każdemu podoba się coś innego. Nie da się oceniać wielu rodzajów książek w tej samej skali. Rzadko kiedy książka mi się nie podoba. Musi być nudna albo męcząca, takich nie lubię. Nienawidzę zostawiać nieprzeczytanych książek, ale czasem niestety nie da się inaczej.

Więcej o mnie:
Oprócz czytania interesują mnie podróże, kultury innych krajów, języki obce. Kocham muzykę, chyba nawet bardziej niż książki   ;-) zdarza mi się popykać na gitarce, ale to tylko tak hobbystycznie, bo jestem samoukiem i robię to dla przyjemności, nigdy nie chciałam chodzić na lekcje.

Więcej o blogu:
Mam nadzieję, że podoba Wam się mój blog. Czekam na Wasze komentarze, co chcielibyście tutaj zobaczyć, co Waszym zdaniem dobrze byłoby zmienić i w ogóle na wszystko.
Tytuły wszystkich książek są spisane alfabetycznie wystarczy przejść na stronę „To już było..”.
Wpisy nie zawsze będą się pojawiały systematycznie, bo mam sporo zajęć, czasem nie mam czasu przeczytać nic nowego, a czasem po prostu brakuje mi chwili, żeby usiaść przed komputerem. Ale postaram się, żeby blog nie był w takim „zawieszeniu” zbyt długo  ;-)

Pozdrawiam :*

 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.