„Blondynka na językach: Hiszpański europejski” Beata Pawlikowska

Jeżeli ktoś pokusił się na przeczytanie zakładki „O mnie” to na pewno wie, że interesują mnie języki obce. Kolejnym, na który padło jest hiszpański. Uczymy się słówek razem
z koleżankami, a pani, która pracuje w naszej szkolnej bibliotece zna język, więc w razie jakichś problemów gramatycznych zawsze nam pomaga. Zdecydowałam się na to, żeby kupić „Blondynkę na językach”, bo słyszałam, że to pomaga w opanowaniu języka. Co prawda trochę brakuje mi systematyczności, ale sporo zdążyłam już dzięki tej książce załapać.

blondynka-na-jezykach-hiszpanski-europejski-b-iext3812048

 

Sama autorka podkreśla, że jest to kurs mówienia. Na końcu jest tylko tzw. „Niezbędnik Gramatyczny”, do którego autorka odsyła nas wtedy, kiedy jest to naprawdę potrzebne. Zbiór tego co najbardziej może nam się przydać nie tylko jeśli chodzi o słownictwo, ale też o gramatykę właśnie.

To coś zupełnie innego tutaj, jeszcze nigdy nie wstawiałam czegoś co nie było powieścią  8-O Myślę jednak, że to nie był głupi pomysł, żeby to Wam pokazać. Jak wiecie cenię Beatę Pawlikowską jako podróżniczkę, więc to oczywiste, dlaczego mój wybór padł akurat na „Blondynkę…”
Jeśli ktoś zainteresowany inną książką Pawlikowskiej, którą opisywałam zapraszam tutaj: klik

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.